Pavadinkite žvaigždę Jūsų pasirinktu vardu!

Sužinok daugiau

 

1. Kaip užsakyti žvaigždę pageidaujamu vardu iš Žvaigždės.lt?

Apsilankykite mūsų puslapyje Žvaigždės.lt ir užregistruokite žvaigždę Jūsų pageidaujamu vardu puslapio skiltyje "Žvaigždės užsakymas". Užpildykite pateiktą užsakymo formą bei nurodykite savo kontaktinius duomenis. Sėkmingai užpildžius ir patvirtinus užsakymo formą, elektroniniu paštu gausite savo užsakymo patvirtinimą. Užregistravus žvaigždę bei Jums atsiskaičius už paslaugas, gausite originalų spalvotą sertifikatą, su konkrečiomis Jūsų žvaigždės koordinatėmis, kuris patvirtins, jog žvaigždė pasirinktu vardu įregistruota Millennium Chronicle žvaigždžių registre.

2. Kur bus registruota mano žvaigždė?

Jūsų žvaigždė bus įregistruota tarptautiniame Millennium Chronicle žvaigždžių registre (The Millennium Chronicle), Jūsų žvaigždės vardas bus įrašytas ir žvaigždžių kataloge. Bet kuriuo metu apsilankę Millennium Chronicle svetainėje (www.starcatalog.com) bei užpildę sertifikate nurodytas savo žvaigždės koordinates Jūs galėsite pasitikrinti, ar Jūsų žvaigždė įregistruota.

3. Kaip aš žinosiu apie žvaigždės įregistravimą?

Užregistravus žvaigždę, Jūs gausite originalų spalvotą Millennium Chronicle sertifikatą, su konkrečiomis Jūsų žvaigždės koordinatėmis, kuris patvirtins, jog žvaigždė pasirinktu vardu įregistruota žvaigždžių registre.

4. Kokia kalba bus mano sertifikatas? Ar gali mano žvaigždės pavadinimas būti lietuvių / lenkų / rusų kalba?

Pagrindinė Jūsų sertifikate pateikta informacija bus anglų kalba, tačiau žvaigždės pavadinimas bei linkėjimai sertifikate gali būti atvaizduoti lietuviškais / lenkiškais simboliais. Deja, bet sertifikato rusų kalba pateikti neturime galimybių.

5. Kiek laiko galios mano žvaigždės sertifikatas?

Jūsų žvaigždės sertifikatas galioja neterminuotai. Įrašas apie Jūsų žvaigždę bus visada saugomas Millennium Chronicle žvaigždžių registre.

6. Kaip žinoti, kad žvaigždė, pavadinta mano pasirinktu vardu realiai egzistuoja?

Registruojant žvaigždes Millennium Chronicle žvaigždžių registre naudojamas mokslininkų sudarytas žvaigždžių katalogas "SAO Star Catalog". Bet kuriuo momentu Jūs galite pasitikrinti, ar Jūsų žvaigždė įregistruota, apsilankę www.starcatalog.com svetainėje bei užpildę sertifikate nurodytas savo žvaigždės koordinates. Be to, kartu su sertifikatu Jūs gausite ir žvaigždėlapį, su nurodyta Jūsų žvaigždės buvimo vieta.

7. Ar mokslininkai ir astronomai savo veikloje naudos mano žvaigždės vardą?

Mokslininkai ir astronomai savo veikloje naudoja tik konkrečiais vardais pavadintas žvaigždes, kurioms dar senovės laikais vardus suteikė senovės graikai, arabai ar romėnai. Tai - daugiau nei 300 pačių ryškiausių žvaigždžių. Šiais laikais naujai pavadintų žvaigždžių vardai moksle nėra naudojami, kadangi dėl didelio žvaigždžių skaičiaus mokslininkams ir astronomams būtų pernelyg sudėtinga rasti konkrečią žvaigždę ne pagal jos buvimo erdvėje koordinates, bet pagal jos vardą. Moksle naudojami kataloginiai žvaigždžių numeriai pagal Tarptautinės Astronominės Sąjungos (International Astronomical Union) nustatytą žvaigždžių pavadinimų sudarymo metodiką. Jūsų žvaigždės vardas bus įregistruotas tarptautiniame Millennium Chronicle žvaigždžių registre ir įtrauktas į katalogą, oficialiai išleidžiamą kas trejus metus.

8. Koks gali būti mano žvaigždės pavadinimas?

Populiariausias pasirinkimas - pavadinti žvaigždę vardu (pvz. Tadas) arba vardu ir pavarde (pvz. Tadas Balandis). Tačiau dažnai naudojami ir kiti pavadinimai - mylimųjų poros vardai (pvz. Eglė ir Dainius), įmonių, organizacijų pavadinimai, bet kas, ką gali sugalvoti žmogus, pasitelkęs fantaziją.

9. Ar galiu pasirinkti vardą, kuriuo jau pavadinta kita žvaigždė?

Taip, be abejo. Kiekviena žvaigždė turi konkrečias savo koordinates danguje, todėl net jei ją ir pavadinsite jau egzistuojančiu kitai žvaigždei priskirtu vardu, Millennium Chronicle žvaigždžių registre ji bus unikali, kadangi vardas bus priskirtas kitai žvaigždei.

10. Kaip galėsiu žinoti, kuri žvaigždė pavadinta mano pasirinktu vardu?

Jums suteikiamame žvaigždės vardo registracijos sertifikate bus nurodytos Jūsų pageidaujamu vardu pavadintos žvaigždės koordinatės. Kartu su sertifikatu Jūs gausite ir žvaigždėlapį, kuriame bus nurodyta ir žvaigždės buvimo vieta. Pamatyti realią Jūsų žvaigždės nuotrauką dažniausiai galite ir pasinaudoję programa Google Earth (įvedę tikslias Jūsų vardu pavadintos žvaigždės koordinates Google Earth programos objektų paieškos laukelyje).

11. Ar galiu pavadinti žvaigždę, kuri šviečia konkrečiame žvaigždyne (pvz. mano zodiako ženklo žvaigždyne)?

Tam, kad paslaugos kaina būtų kuo priimtinesnė pirkėjui, galimybės pasirinkti konkretų žvaigždyną neteikiame.

12. Kokius atsiskaitymo būdus siūlote?

Šiuo metu galite atsiskaityti išankstiniu pavedimu į sąskaitas Swedbanke bei Danske banke, taip pat atlikti mokėjimą į mūsų sąskaitą mokėjimai.lt sistemoje. Sąskaitos duomenys bus pateikti Jūsų nurodytu el. paštu, pateikus užsakymą.

Pasirinkę mokėjimą grynais, už papildomą 2,90 EUR mokestį galite atsiskaityti grynaisiais atsiimant užsakymą (galioja tik specialaus ir ypatingojo paketo pirkėjams, jau visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje).

Ateityje planuojame pasiūlyti alternatyvių atsiskaitymo būdų.

13. Per kiek laiko bus įgyvendintas mano užsakymas?

Užsakius standartinį paketą, elektroninį sertifikato originalą gausite ne vėliau kaip per 1-2 darbo dienas po Jūsų išankstinio apmokėjimo užskaitymo į mūsų banko sąskaitą.

Užsakius specialųjį žvaigždės paketą, jį paštu gausite ne vėliau kaip per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo už paslaugas gavimo arba patvirtinimo dėl apmokėjimo grynaisiais.

Užsakius ypatingąjį žvaigždės paketą bei visus VIP rinkinius (Antaris, Vega ir Sirijus) juos paštu gausite ne vėliau kaip per 1-5 darbo dienas po apmokėjimo už paslaugas gavimo arba (tik ypatingajam paketui) po patvirtinimo dėl apmokėjimo grynaisiais.

Norėdami tiksliau sužinoti, kada Jums bus pristatytas Jūsų užsakymas, susisiekite su mumis telefonu 8 620 77646.

14. Ar sertifikato pristatymo išlaidos įskaitytos į kainą? Kas, jei mano pristatymo adresas ne Lietuvos Respublikos teritorijoje?

Jei Jūsų pristatymo adresas yra Lietuvos Respublikos teritorijoje, pristatymo išlaidos jau įskaitytos į bendrą paslaugos kainą. Jei pageidaujate, kad sertifikatą pristatytume į užsienį, siuntimas bus apmokestintas papildomai. Dėl siuntimo kainos susisiekite su mumis tel. +370 620 77646.

15. Kodėl užsakyti žvaigždę iš Žvaigždės.lt?

Registruodami žvaigždę tiesiogiai šią paslaugą teikiančiose svetainėse neturėsite galimybės žvaigždės vardo bei palinkėjimo sertifikate įrašyti lietuviškais rašmenimis. Taip pat, užsakant tiesiogiai neturėsite galimybės atsiskaityti Lietuvoje kur kas priimtinesniais apmokėjimo būdais - banko pavedimu ar grynaisiais atsiėmimo metu - kadangi dažniausiai puslapiai suteikia galimybę atsiskaityti tik kredito kortelėmis.

16. Kokie sertifikato bei žvaigždėlapio išmatavimai?

Sertifikatas bei žvaigždėlapis nėra standartinio A4 formato, todėl norėdami juos įsirėminti, užsakykite specialių matmenų rėmelius. Tiek sertifikato, tiek žvaigždėlapio išmatavimai 216mm x 279mm (US Letter formatas).

 


Svetainė geriausiai matoma su Firefox naršykle


Uždarbis internete