Sužinok daugiau

Žvaigždės.lt puslapyje pasirinkite Jūsų pageidaujamą Žvaigždės vardo registracijos paketą. Užpildykite pateiktą užsakymo formą bei nurodykite savo kontaktinius duomenis. Patvirtinkite užsakymą ir pasirinkite atsiskaitymo formą. Atsiskaičius už paslaugas (arba pasirinkus atsiskaitymą pristatymo metu) užsakymas bus pradėtas vykdyti. Įvykdžius užsakymą gausite originalų sertifikatą, su konkrečiomis Jūsų vardu pavadintos žvaigždės koordinatėmis, kuris patvirtins, jog žvaigždė pasirinktu vardu įregistruota Millennium Chronicle žvaigždžių registre.

Jūsų vardo žvaigždė bus įregistruota tarptautiniame Millennium Chronicle žvaigždžių registre (The Millennium Chronicle), kurį aptarnauja Ecoplanet Ltd. (JAV). Bet kuriuo metu apsilankę Millennium Chronicle registro kataloge (www.starcatalog.com) bei suradę savo žvaigždės numerį, rasite įrašą, patvirtinantį Jūsų žvaigždės vardo registraciją.

Patvirtinę užsakymą, Jūsų nurodytu el.paštu gausite užsakymo patvirtinimą su nuoroda užsakymo būklės stebėjimui. Paspaudę šią nuorodą sužinosite, kokioje stadijoje yra Jūsų užsakymo vykdymas. Arba tiesiog susisiekite su mumis kontaktais, nurodytais puslapio apačioje ir pasakykite savo užsakymo numerį.

Pagrindinė Jūsų sertifikate pateikta informacija bus anglų kalba, tačiau žvaigždės pavadinimas bei linkėjimai sertifikate gali būti atvaizduoti lietuviškais / lenkiškais simboliais. Pageidaujant sertifikato rusų kalba galime pateikti papildomą sertifikato kopiją, kurioje žvaigždės pavadinimas bei linkėjimai bus atvaizduoti kirilica. Dėl šios paslaugos detalių prašome su mumis susisiekti telefonu.

Jūsų žvaigždės sertifikatas galioja neterminuotai. Įrašas apie Jūsų žvaigždės vardo registraciją bus visada saugomas Millennium Chronicle žvaigždžių registre.

Registruojant žvaigždes The Millennium Chronicle žvaigždžių registre naudojamas mokslininkų sudarytas žvaigždžių katalogas “SAO Star Catalog”. Bet kuriuo momentu Jūs galite pasitikrinti, ar Jūsų žvaigždės vardas įregistruotas, apsilankę starcatalog.com svetainėje bei radę savo žvaigždės numerį. Be to, kartu su sertifikatu Jūs gausite ir žvaigždėlapį, su nurodyta Jūsų žvaigždės buvimo vieta kitų plika akimi matomų žvaigždžių atžvilgiu.

Mokslininkai ir astronomai savo veikloje naudoja tik konkrečiais vardais pavadintas žvaigždes, kurioms dar senovės laikais vardus suteikė senovės graikai, arabai ar romėnai. Tai – daugiau nei 300 pačių ryškiausių žvaigždžių. Šiais laikais naujai pavadintų žvaigždžių vardai moksle nėra naudojami, kadangi dėl didelio žvaigždžių skaičiaus mokslininkams ir astronomams būtų pernelyg sudėtinga rasti konkrečią žvaigždę ne pagal jos buvimo erdvėje koordinates, bet pagal jos vardą. Moksle naudojami kataloginiai žvaigždžių numeriai pagal Tarptautinės Astronominės Sąjungos (International Astronomical Union) nustatytą žvaigždžių pavadinimų sudarymo metodiką. Jūsų žvaigždės vardas bus įregistruotas tarptautiniame The Millennium Chronicle žvaigždžių registre.

Populiariausias pasirinkimas – pavadinti žvaigždę vardu (pvz. Rytis) arba vardu ir pavarde (pvz. Saulė Grynuolytė). Tačiau dažnai naudojami ir kiti pavadinimai – mylimųjų poros vardai (pvz. Elija ir Saulius), įmonių, organizacijų pavadinimai, bet kas, ką gali sugalvoti žmogus, pasitelkęs fantaziją.

Taip, be abejo. Kiekviena žvaigždė turi konkrečias savo koordinates danguje, todėl net jei ją ir pavadinsite jau egzistuojančiu kitai žvaigždei priskirtu vardu, The Millennium Chronicle žvaigždžių registre ji bus unikali, kadangi vardas bus priskirtas kitai žvaigždei.

Jums suteikiamame žvaigždės vardo registracijos sertifikate bus nurodytos Jūsų pageidaujamu vardu pavadintos žvaigždės koordinatės. Kartu su sertifikatu Jūs gausite ir žvaigždėlapį, kuriame bus nurodyta ir žvaigždės buvimo vieta. Pamatyti realią Jūsų žvaigždės nuotrauką dažniausiai galite ir pasinaudoję programa Google Earth (įvedę tikslias Jūsų vardu pavadintos žvaigždės koordinates Google Earth programos objektų paieškos laukelyje).

Tam, kad paslaugos kaina būtų kuo priimtinesnė pirkėjui, galimybės pasirinkti konkretų žvaigždyną neteikiame.

Šiuo metu galite atsiskaityti išankstiniu pavedimu į mūsų banko sąskaitas arba visais būdais kuriuos palaiko Paysera mokėjimų sistema

Pasirinkę mokėjimą pristatymo metu, už papildomą 3,00 EUR mokestį galite atsiskaityti grynaisiais pristatančiam kurjeriui atsiimant užsakymą (galioja tik specialaus ir ypatingojo paketo pirkėjams, tik Lietuvos Respublikos teritorijoje).

Užsakius standartinį paketą, elektroninį sertifikato originalą gausite per 1-2 darbo dienas po Jūsų išankstinio apmokėjimo.

Užsakius specialųjį ar  ypatingąjį žvaigždės vardo registracijos paketą, jį paštu gausite iki planuojamos vėliausios pristatymo datos, kuri nurodoma užsakymo lange, standartiškai stengiamės tai atlikti per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo arba užsakymo patvirtinimo (atsiskaitant pristatymo metu), tačiau kai kuriais atvejais užsakymo vykdymas gali užtrukti ir ilgiau.

Užsakius VIP rinkinius (Antaris, Vega ir Sirijus) juos paštu gausite iki planuojamos vėliausios pristatymo datos, kuri nurodoma užsakymo lange, standartiškai stengiamės tai atlikti per 1-5 darbo dienas po apmokėjimo, tačiau kai kuriais atvejais užsakymo vykdymas gali užtrukti ir ilgiau.

Preliminarią vėliausią pristatymo datą galite matyti pateikiant užsakymą. Jei pageidaujate skubesnio pristatymo ar pristatymo konkrečią dieną, susisiekite su mumis telefonu.

Jei Jūsų pristatymo adresas yra Lietuvos Respublikos teritorijoje, pristatymo išlaidos jau įskaitytos į bendrą paslaugos kainą. Jei pageidaujate, kad sertifikatą pristatytume ES šalyse, siuntimas papildomai kainuos +10 EUR (susisiekti papildomai). Kaina pristatymui ne ES šalyse priklauso nuo pristatymo būdo ir skubos.

Sertifikatas bei žvaigždėlapis nėra standartinio A4 formato, todėl norėdami juos įsirėminti, užsakykite specialių matmenų rėmelius. Tiek sertifikato, tiek žvaigždėlapio išmatavimai 216mm x 279mm (US Letter formatas).

Nori daugiau informacijos apie žvaigždžių registraciją, žvaigždes, dangaus kūnus ir astronomiją, apsilankyk šiose svetainėse:

Lietuvos astronominiai puslapiai:
Astronomija Lietuvoje
Molėtų astronomijos observatorijos puslapis

Užsienio astronominiai puslapiai:
Astronomy.com
Astronomy Now, UK magazine
NASA
The Constellations and their Stars
Astronomy picture of the day

Dar apie “Name A Star” paslaugą:
www.astro.wisc.edu